Kurumsal

KURUMSAL

Günümüzde sanayi sektörünün en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen vinç sistemleri, her geçen gün daha fazla talep görmekte ve daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Kullanım alanlarının yaygınlaşması ve vinç sistemlerinin gün geçtikçe daha yüksek düzeyde talep görmesi nedenleriyle sahip olduğumuz deneyimi, gereksinim duyan işletmelere profesyonel biçimde sunmak amacıyla faaliyetlerimizi genişletmeye karar vermiş bulunmaktayız.

VPM VİNÇ SİSTEMLERİ

Gelişen olanaklar ve internetin en önemli pazar haline gelmesi sebepleriyle halihazırda zaten fiziki olarak devam ettirdiğimiz faaliyetleri, internet ortamı üzerinden genişletmeyi amaçlıyoruz. Bu sayede Türkiye’nin en önemli vinç ve vinç parça tedarikçileri arasında yer almayı hedeflemekteyiz. Kuruluş amacımız, sektördeki vinç donanım yedek parça ve güç aktarım sistemlerini müşterilerimize hızlı ve güvenilir şekilde temin etmektir. Vinç sistemleriyle ilgili olarak gereksinim duyulan tüm ürünleri tek bir yerde toplamak ve bu ürünleri müşterilerimize kolayca ulaştırırken, ilgili ulusal ve uluslararası yasal güvenlik şartlarına uygun koşullarda hizmet sağlanmaktadır. Tüm ürünlerimiz ilgili yasal standartlara uygun olarak üretilmekte ve sizlere ulaştırılmaktadır.

VPM VİNÇ YEDEK PARÇA

Vinç yedek parçaları ve güç sistemleri konusunda ihtiyaçları karşılamak için kurulmuş olan işletmemiz, siz değerli müşterilerimize profesyonel satış hizmetleri ulaştırmanın yanında, servis hizmetlerine de çok büyük önem vermektedir. Bünyemizde hali hazırda var olan profesyonel teknik servis ekibimiz, arıza ve/veya yedek parça ihtiyaçları ortaya çıktığı anda hızlı şekilde servis sunmaktadır. Yedek parça ihtiyacı var ise ürün stoklarımız sayesinde vinç donanım parçaları anında temin edilecektir. Firmamız müşterilerimize sağladığı hizmeti garanti altına alarak siz müşterilerimize satış sonrası desteği de sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz satış sonrası teknik servis hizmetlerinin size hızlı şekilde ulaştırılması en temel hedeflerimiz arasındadır. Böylelikle gerekli yasal standartlara sahip, yüksek kaliteli ve ihtiyaçlarınıza tam manasıyla çözüm üretecek sistemleri anında tedarik edecek ve hızlı servis olanaklarıyla sorunsuz hizmet almanın keyfine varacaksınız.